Światowy Dzień Pocałunku

Witajcie.

 

W dniu dzisiejszym, który jest niezwykle szczególny dla wszystkich zakochanych, postanowiłam rozpocząć blogowanie. Zapraszam Was do aktywnego udziału w komentarzach ;)

Zdecydowałam, żeby niniejszy post dotyczył międzynarodowego dnia pocałunku. W fotografii, zwłaszcza w reportażach ślubnych, znajdziemy wiele momentów, kiedy właśnie pocałunek jest zatrzymywany w kadrze. W trakcie tego pięknego dla Młodych dnia nadarza się wiele okazji, kiedy udaje mi się uchwycić pocałunek szczęśliwych zakochanych. Szczególnie kiedy Młoda Para słyszy toast "gorzko gorzko", po którym weselni goście zachęcają do gorącego pocałunku.

 

Nie tylko na ślubie możemy liczyć na bardzo całuśne ujęcia. Sesje dla zakochanych i narzeczonych, również charakteryzują się sporą liczbą pocałunków. Przy pracy nad sesjami rodzinnymi, a zwłaszcza noworodkowymi na wspólnych zdjęciach z rodzicami, występują kadry ze słodkimi buziakami, jakimi rodzice obdarzają swoje pociechy... Są to szczególnie pięknie i niezapomniane chwile dla świeżo upieczonych rodziców, które mam przyjemność fotografować.

 

Dzisiaj jednak zdecydowałam się na publikację całuśnego zdjęcia z sesji ciążowej. Co prawda nie widać na fotografii brzuszka i siedzących w nim bliźniaczek, jednak jest coś magicznego w tej chwili, którą udało mi się złapać dla Natalii i Cezariusza na długie lata.

 

A czy Wam podoba się poniższa fotografia  ?

 

 

Share on Facebook
Please reload

Wyróżnione posty

Po warsztatach w Złodziejewie

May 23, 2018

1/3
Please reload

Ostatnie posty

November 13, 2018

December 1, 2017

November 13, 2017

September 22, 2017

Please reload

Archiwum